nedeľa 17. marca 2013

Rýchle tipy na darček

Patrím medzi ľudí,ktorí radi kupujú darčeky a dávajú si celkom záležať na detajloch. Ale zase patrím aj do tej skupiny, ktorej je niekedy ľúto vyhodiť majland za darček. Preto rada kupujem maličkosti, ktoré potešia (aspoň dúfam - mňa by potešili :D). Vatšinou nekupujem len jednu vec,(ak hej, je hodnotnejšia) ale tak 3 - 4. Samozrejme niekedy sa mi stane, že musím kupovať na poslednú chvíľu a to bol prípad dnešného dňa a tak mám pre vás tipy na lacné maličkosti :) Ešte pár vecičiek musím samozrejme dokúpiť. :)
Všetky tieto veci som kúpila v obchode KIK.


Ako prvú som vybrala krabičku,dá sa využiť lepšie ako darčeková kabelka. 
Ceny záležia od veľkosti, no táto ma vyšla 1e a rozmery má 18cm dĺžka,12cm šírka a 6cm výška. Na výber mali rôzne motívy,tvary (srdiečka, kocky, kvádre :))


 


Ako druhé mi padli do oka tieto dekoračné "šporkasky" (sú veľmi maličké určite sa do nich peniažky dať nedajú) je to roztomilé a ako vidíte jedno som kúpila aj sebe =( :D. Mali tam rôzne farby a aj rôzne zvieraká
Cena ma vyšla na 0,99eur za jedno.Náušničky,ktoré naživo vyzerajú krajšie vyšli len 1euro, ale boli jediné ktoré ma zaujali a zdali sa mi ozaj pekné :)


 Takto to vyzerá spolu :) 


Samozrejme,že tam majú aj kopec voňavých sviečok a rozkošných "tácok" pod ne. Momentálne veľkonočný ošiaľ s kuriatkami a košíčkami ( ktoré sú tiež na zožratie :D )

Čo vy a obchod KIK, radi tam nakupujete takéto blbinky ako ja ? :)

10 komentárov:

 1. presne taký názor mám aj ja:) takýto darček veľmi poteší a vyzerá krásne..navyše za neho dáš len pár eur:) do Kiku chodím často a páčia sa mi tam takéto drobnosti:)
  Veronika

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja tiež najradšej kupujem takéto alebo ešte kozmetické,lenže toto bolo na rýchlo tak tam bude len lak :D..ja tam milujem tie drobnosti úplne najviac :) :D

   Odstrániť
 2. takový prásatko :D .)))) krásné :))))

  nikol-kach.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Úžasné, naprosto! Vypadá to krásně a určitě by mě tento dáreček potěšil :)
  Povedlo se!!

  littleann5.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Moc pěkné dárečky.Už jenom ta samotná krabička je překrásná!!!

  Style Without Limits

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Úžasné blbůstky! Ještě že nemám Kik nikde kolem :-)

  WorldByBella

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Aj ja tam chvalabohu chodím len raz za čas, lebo mám to troška od ruky no ale viem sa tam vyblániť :D

  OdpovedaťOdstrániť