štvrtok 14. februára 2013

Essence balíček 

Minulý týždeň som odpovedala správne na otázku Tety Ess na facebooku a podarilo sa mi byť medzi prvými desiatimi. :-D Prvý krát som asi niečo v živote vyhrala a včera mi konečne dorazil výherný balíček.

Tak by som vám chcela ukázať, čo som vlastne vyhrala a zároveň sa vás spýtať - Čo vy a kozmetika Essence ? :) Máte tam nejakých obľúbencov / neobľúbencov? :)

Tak a takto vyzeralo, to čo mi prišlo :))
Rúž ma najprv prekvapil odvážnou farbou, no po nanesení som zistila, že nie je až tak výrazná a v pohode sa dá nosiť pri dennom líčení, či vám je 12 alebo 60 :) Nik na vás nebude vyjavene pozerať :) Je to taká nenápadná farbička, taká trošku ako balzám..mne sa osobne páči.Ďalším produktom je fialová gélová očná linka, ktorá po nanesení nevyzerá ani tak moc fialovo, skôr čierne, ale predsa to nie je čierna.. Ja mám doma a aj pravidelne používam čiernu, no tá je oproti tejto o mooc stupienkov tmavšia...ak chcete nejakú menej tmavú, doporučujem túto :)

A tu som vám urobila "swatche" všetkých produktov :) 

Essence metallic ceruzka - na prvý pohľad vyzerá bielo, no keď som ju dala na ruku zdala sa viac do strieborna ale aj biela..je to taká asi ozaj metalická :-D

Stay with me lesk - ja lesky často nepoužívam, ale pigmentácia lesku je vynikajúca a je príjemný na perách... ak máte radi lesky, určite si ho mrknite v DM-ke a ak nie, možno po jeho preskúmaní sa rozhodnete, že by sa vám aj zišiel :)

5 komentárov:

 1. hey hun
  Happy Valentine's Day!!!!!
  I just found your blog ans I love it!
  really cute lay out and interestig post!
  Check my blog if you want and maybe we can follow each other:)
  I have also a GIVEAWAY hosted in my blog!
  xoxo

  www.fashionrailways.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Senzační výhra. Essence vůbec neznám, ale budu se jí muset mrknout na zoubek. Všechno vypadá moc lákavě ;-).
  Vivi

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ak ju v drogérke nájdeš, určite ju popozeraj, niektoré veci sú fakt super :)

   Odstrániť
 3. Tak to je skvělá výhra :)

  www.duty-live.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Keby sa dalo vyhrávať takto častejšie aspoň :) heh :)

   Odstrániť