streda 30. januára 2013

...Lakujeme...

Rozhodla som sa, že vám ukážem moje nechty.:)) Sú nalakované dvoma vrstvami laku - Claudia Rovelli a dvomi lakom od Mavali. 
Prvá značka mi nebola absolútne známa a ani teraz nieje. hihi :) Lak som dostala k narodeninám od kamarátky a hneď som sa potešila farbe - skvele sadne k mojím šatám na ples. Na laku sa môžete dočítať, že je vyrobený vo Španielsku. Troška som pátrala po nete a zistila som,že to je celkom lacný lak zhruba za 1,5eura za 10ml. Neviem kde sa dá zohnať, ale myslím že napríklad Tevos drogéria. :)) Musím povedať, že za tú cenu je určite super. Mám ho na nechtoch už od soboty a stále krásne drží, neodlupuje sa. :) 
Druhý lak sa dá zohnať vo Fann parfumérii. Je naozaj krásny. Na dennom svetle je viac menej len strieborný, ale keď zasvieti slniečko, či lampa hádže farebné odlesky. Myslím, že jeho názov k nemu uplne pasuje. :) Stál 6eur, je ho tam 5ml. 


Bohužiaľ na fotke nie je moc dobre vidno ako sa vrchný lak ligoce..:/Na tejto je to aspoň o trošku lepšie vidieť. Je naozaj krásny. :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára